Библиотеки-филиалы Киевского района г.Одессы:
Филиал №12 - ул.Фонтанская дорога, 116
Филиал №13 - ул. Октябрьской революции, 43, тел. 766-51-42
Филиал№41 - ул. 25-й Чапаевской Дивизии, 5,тел.744-61-77
Филиал №47 -ул. Люстдорфская дор.146/1, тел.744-64-96

понедельник, 8 октября 2018 г.


Бібліотека № 47 імені Олеся Гончара
    «Квіллінг-мистецтво паперокручення»

Працівники нашої бібліотеки прийняли участь у майстер-класі по квіллінгу, який провела Наталія Гуслякова ,вчитель школи №78. Квіллінг - це мистецтво робити паперові композиції, плоскі  і  об'ємні. Сама робота полягає у вигинанні довгих смужок паперу в спіральки. Квіллінг  називають паперокрученням.
Хоча достовірно походження квілінгу не відоме, вважається що він з'явився одразу після винайдення паперу, в Китаї у 105 н.е. Інші джерела стверджують, що квіллінг практикувався у Давньому Єгипті. 
Вважається у 300—400 роки срібні та золоті дротики були закручені навколо стовпів та ваз, гарні ювелірні роботи було зроблено саме за допомогою техніки квілінг. До 1200-х це захоплення було дуже популярним. Головним матеріалом був метал, тож коли він став недоступним для мирянина, змінився на папір. 


Майстер- клас проходив в 2-б класі.Бібліотекарі разом з дітьми вивчали основи квіллінгу. Викладач пояснила ,що такими виробами можна прикрашати картини, листівки, біжутерію, рамки, альбоми для фотографій. 
Заняття  було  не  складне,однак щоб освоїти цей вид рукоділля і навчитися робити красиві вироби, довелось проявити терпіння. Майстер-клас виявивися таким захоплюючим та цікавим, що захотілося створити щось, що прикрашало нашу бібліотеку. У наші часи квілінг став досить відомим і доступним, тож кожен охочий тепер може створювати неповторні шедеври у себе вдома.


Комментариев нет:

Отправить комментарий