Библиотеки-филиалы Киевского района г.Одессы:
Филиал №12 - ул.Фонтанская дорога, 116
Филиал №13 - ул. Октябрьской революции, 43, тел. 766-51-42
Филиал№41 - ул. 25-й Чапаевской Дивизии, 5,тел.744-61-77
Филиал №47 -ул. Люстдорфская дор.146/1, тел.744-64-96

понедельник, 1 октября 2018 г.


Бібліотека-філія №12 імені Олександра Купріна

Школярам – про бібліотеку


З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у філії №12 пройшла зустріч з учнями 5-Б класу загальноосвітньої школи №106.

Завідуюча бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна розповіла школярам про історію створення книгозбірні та послуги, якими учні можуть користуватися, завітавши до читальні. Світлана Борисівна зробила історичний екскурс, завдяки якому діти дізналися про те, чому Фонтан називається Великим і чому трамвайні зупинки іменуються станціями. Говорила Світлана Борисівна і про історію створення нашого міста, яке нещодавно святкувало день народження.
По закінченні зустрічі школярі подарували бібліотеці святкову стінгазету, дитячі книжки та подякували за цікаву розповідь.

-         Такі заходи дуже важливі для учнів, - відзначила завідуюча бібліотекою загальноосвітньої школи №106 Стелла Котович. – Школярі починають почувати себе дорослими, адже обслуговуються у бібліотеці для дорослих, усвідомлюють що таке відповідальність, адже треба навчитися знайти потрібну книгу, дбайливо до неї ставитися та повернути її у визначений термін. Розширюють світогляд школярів й інші цікаві бібліотечні заходи: виставки-огляди, творчі зустрічі тощо.

Комментариев нет:

Отправить комментарий