Библиотеки-филиалы Киевского района г.Одессы:
Филиал №12 - ул.Фонтанская дорога, 116
Филиал №13 - ул. Октябрьской революции, 43, тел. 766-51-42
Филиал№41 - ул. 25-й Чапаевской Дивизии, 5,тел.744-61-77
Филиал №47 -ул. Люстдорфская дор.146/1, тел.744-64-96

среда, 21 февраля 2018 г.

Бібліотека № 47 імені Олеся Гончара  

                                  Усний журнал «День памяті героїв» 


 Мамочко, вибач за чорну за хустину
За те, що будеш віднині сама.
Тебе я люблю. І люблю Україну
Вона, як і ти, в мене була в мене одна.  

                    
                     О. Максимишин-Корабель     


  Герої Небесної сотні – не звичайні люди, а обрані, бо відстояли найдорожче, що дав Господь людині – життя. Високу ціну вони заплатили за майбутнє своєї країни віддавши найдорожче. 
«…на Інститутській палають,укриваючи небо міста густим чорним димом, вантажівки, якими правоохоронці кілька тижнів поспіль перегороджували прохід в урядовий квартал. Бійня на Шовковичній, є вогнепальні поранення. Києвом ширяться  чутки про перших загиблих. Люди, старі й малі шикуються й передають із рук  у руки бруківку…»  

«…уже ніч. У тилу силовиків на Інститутській, гуляють бійці без розпізнвальних знаків. Біля Жовтневого палацу, який ’’правоохоронці’’ нещодавно відбили в мітингувальників –вщент розтрощені ними автівки.  На вулиці - купа одягу,розбитих шоломів, особистих речей тих , для кого за місяці Євромайдану перейменована в палац Свободи будівля вже стала рідною…»   В.Бурлакова 
          Звичайний мітинг переріс у революцію, яку назвали Революцією Гідності. Завдяки Євромайдану в нашій країні відбулися значні зміни, але якою ціною… Своє життя віддали найкращі сини України, справжні патріоти – Герої Небесної Сотні.
         Учні 9,10 класів школи №78 разом з бібліотекарями бібліотеки № 47 розробили усний журнал «День памяті героїв»


Учні  зачитували  вірші сучасних поєтів-аматорів. Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескорена і вільна!  
     

     Ігор Рудківський представив проект «Мій батько-моя гордість», який він сам розробив та присвятив своєму батьку, який служить у Збройних Силах.      Ірина Топільська розповіла про прагнення людей,  які протестували на Майдані у 2013-2014 рр. 


        Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. В наших руках майбутнє нашої Батьківщини. Ми повинні бути господарями своєї землі і все робити для того, щоб Україна була квітучою і незалежною. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга.

Комментариев нет:

Отправить комментарий